Česká verze Slovenská verze

Postup realizace

1)   Domluvení termínu zaměření - v domluvenou hodinu se k Vám dostaví náš technik, který Vám na místě pomůže navrhnout nejlepší řešení a na základě zaměří a Vašich požadavků spočítá konečnou cenu požadované nábytkové sestavy. Zde máte možnost ovlivnit jak vzhled, tak konečnou cenu díla. Naši technici jsou vybaveni potřebnými vzorkovníky a obrázkovou dokumentací. Návštěva technika je nezávazná a je poskytována ZDARMA.

2)   Sepsání smlouvy o dílo - pokud s našim technikem sepíšete smlouvu o dílo a složíte požadovanou zálohu v hotovosti nebo nám bude připsána na účet, tak se začínáme plně věnovat realiazaci Vaší zakázky. Záloha je stanovena vždy individuálně minimálně však ve výši 50% z celkové ceny díla. Doba výroby a dodání se běžně pohybuje od 10 do 20 pracovních dnů, ale rovněž je závislá od sezónnosti nebo objemu a náročnosti dané zakázky.

3)   Realizace zakázky - Po vyrobení a kompletaci zakázky Vás budeme telefonicky kontaktovat z důvodu domluvení možného termínu realizace. Doba samotné realizace závisí od náročnosti montáže a objemu zakázky. Prosíme Vás, aby jste si na termín realizace – dodání díla připravili i na smlouvě uvedený doplatek. Doplatky přebírají naši technici výhradně v hotovosti při předání díla. Pokud Vám více vyhovuje zaslání doplatku prostřednictvím banky, tak Vám můžeme danou zakázku zrealizovat až po připsání doplatku na náš účet. Děkujeme za pochopení.

| KAMARK ČR, +420 271 752 000, e-mail: info@kamark.cz, www.kamark.cz | KAMARK SR, tel.: +421 484 151 858, e-mail: info@kamark.sk, www.kamark.sk |